E – S H O P

E – S H O P 

Narodil se před pár dny. A zatím jen rozpačitě přešlapuje, okenice rozevírá, na své ántré čeká a vás, dobré duše, natěšeně vyhlíží …

A vzkazuje vám: “Pojďte dál, do almarky mé nahlédněte, tu krásu si osahejte”.

Není třeba klíče k odemknutí, rovnou vstupte brankou tudy: www.grey-poetess.cz. Je stále otevřená.

Nikdy jsem o něm (obchodě) neuvažovala. Cítím se být krásy tvůrcem, nikoliv však prodejcem. A to je snad důvod mého otálení. Vzpomínky z mládí, kdy s půlkami staženými a hrdlem sevřeným jsem komusi snažila se nabídnout zázračný krém. Jsou stále živé. Do háje mne ten kdosi posílat nemusel. Než vyslovil se, já odešla tam sama. Tolik jsem si či onomu zázraku nevěřila.

Bohudík, vyrostla jsem. A změnilo se mnohé. Nikdy dřív nebyla jsem si tak jistá. Že to, co světu nyní předkládám jé mé esence odrazem. Že za vším stojím si a s láskou v sobě hýčkám. To počáteční vnuknutí, s myšlenkou prolnutí a pak ten proces zrodu je tak opojný a krásný… Ne nahoru, ale do srdce mne povznáší. S vášní blahem taju. A onen prodej je pro mne teď dalším mezníkem. Učím se. Od srdce a v úctě k vám i sobě konat.

A tak přeji si, ať v každém kdo tu zastaví se, se duch krásy odrazí. V atmosféře jemné, čisté, nevšední a důstojné. Co otiskem je ženy, jež oblékne můj šat.

Ať v radosti nám slouží.♥︎

www.grey-poetess.cz

P.S. Sekce barviček je též přichystána. Koukněte a v představách jen dovolte si hrát.

Jsem Grey Poetess. Kreativní duše, neúnavná o životě básnířka a pisatelka, designérka nejen šatů s půvabem, ikigai kouč a wabi sabi lover. Krásou uzdravuji svět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • třináctého dne – newsletter od grey poetess
  • na facebook tudy
  • Nejnovější články