Nový vztah

Mám nového přítele. Říkám mu Bertý. Má irské kořeny a je na 100% čistý.Nemusím ho svým tělem vábit, mrknutím očkem signál dávat či všelijak se před ním svůdně nakrucovat a k pozornosti jej lákat. On je tady pro mne stále. Svým s lehkostí dotekem připraven mne zahrnout. Svou hřejivou náruč má pro mne permanentně otevřenou. Měkkce objímá mé tělo ze všech stran, něžně mou kůži hladí a velkorysý prostor nabízí mi.

A přesto, že je ho kus, je skladný a stravy nežádá si. A i když o jeho věrnosti pochyb nemám, v hledáčku jiné už našel zalíbení. A možná by mi ho ona i přebrat chtěla. A tak raději, my pro vás Michaelo, Fotím si. s potěšením jiného přítele zajistíme. Už si kufry balí.

A tady jasnosti trocha:

Maxi svetr Bertie

vlna 100%, irská, čistá, střižní

rozpustilých nopek plná

v mnoha barvách k sehnání

jen dodací lhůta nedohledná

leč plněno jen na přání

za peníz nemalý, neb práce je to k nezaplacení.

Já jen jedny ruce mám a při na zadku dlouhém sezení i k nabývání objemu sklony. A kdo by toto chtěl?Tak to je má nabídka speciální a velmi omezená. Ale když vůle a touha se spojí, pak přání se plní.

Tak napsat mi neváhejte, když dostaví se z chtění pnutí.

Jsem Grey Poetess. Kreativní duše, neúnavná o životě básnířka a pisatelka, designérka nejen šatů s půvabem, ikigai kouč a wabi sabi lover. Krásou uzdravuji svět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • třináctého dne – newsletter od grey poetess
  • na facebook tudy
  • Nejnovější články