Rodím …

Tak tady je. Jeden z mých zhmotněných snů. A samotný počátek mé nové dobrodružné cesty. Nořím se  do neznámých vod. Má historicky první. Kolekce dípti. Je malinká. Ale na to počáteční oťukání a průzkum toho, zda vám v oku zajiskří či srdce poskočí, stačí.

Šatky 100% lněné, k nositelce i Zemi přívětivé, pro oko krásné, pro chvíle klidu i ty vzrušující. Šatky co nošením ožívají a zmuchlanost jimž  sluší. S vlastním logem na pratelném papíře či veganské kůži, chcete-li.

Vězte, že nemám žádnou manufakturu. Vznikají v půvabném prostředí jednoho brněnského atelieru a bytu v jednom. Jsou originální a těžko se setkáte se stejnými.

A proč právě dípti? Tohle slůvko je spojené s mou další částí kreativního já, s místem, kde “moje” má svůj zdroj.  Slůvko nesoucí v sobě otisk smyslnosti, vnímavosti a zářivé přítomnosti. Cesty vedoucí skrze tělo, cesty hluboké, osobní i sdílené v kruhu spřízněných duší. Pochází ze sanskrtu a jeho význam mnohé napoví. Značí ladnost, půvab, i kouzlo, je-li libo.

Šaty jsou focené na mně. Nejraději bych si je totiž všechny nechala.♥︎

Odpovídají velikosti M. Berte však prosím v patrnost, že já sama dosáhla jsem na úctyhodných 163cm. Jsem drobek, S-ko. Zejména u délky je dobré s tím počítat. Nicméně střihy jsou velkorysé a látkou nešetří. Myslím, že se v nich snadno rozplyne i pár centimetrů navíc. Všechny vám je postupně představím i v detailu. Pokud vás šatičky osloví, neváhejte mi napsat či zavolat. I třebaže M-ko není zrovna vaše míra. S nadšením přijmu vaši objednávku. A pokud je Brno cílem či zastávkou vašich cest, ráda vás potkám i osobně.

A pak ještě odvážná prosba na závěr. Nejsem on-line světem protřelá. Ani v hledáčku follow davu. Jsem si vědoma, že stejně jako já ani mé šaty nejsou každého šálkem kávy. Ale to vnímám spíše jako výhodu. A proto, pokud to cítíte, povězte o mně i jiným lidem. Ať už příspěvků mých sdílením či jen tak slovem během řeči. Velmi si vaší podpory mého rodícího se projektu vážím a snad jen s úctou díky stačí v tuto chvíli říct. Jen ať se věci správně dějí♥︎

A v dalších příspěvcích už sólo pro každý kousek. Pěkně jeden po druhém. Tak přijďte nakouknout.

Jsem Grey Poetess. Kreativní duše, neúnavná o životě básnířka a pisatelka, designérka nejen šatů s půvabem, ikigai kouč a wabi sabi lover. Krásou uzdravuji svět.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • třináctého dne – newsletter od grey poetess
  • na facebook tudy
  • Nejnovější články