Jarní kolekce

Jaro nám na dveře už ani neklepalo a rovnou , až na pár studivých výjimek, nám do života vpadlo. A to je moc fajn. Život ve svém živorodém proudu.

A s ním přichází i nová vlna tvořivosti, úklidu a vyvětrání svého šatníku. A tak ráda vám zde představím svou novou jarní minikolekci, v níž snoubí se krása s pohodlím. Všechny v ní modely jsou řemeslně zpracované, z kvalitních přírodních materiálů evropského původu . Oděvy se rodí v tradiční šicí dílně na jižní Moravě.

Od nedělního večera je celičká kolekce v hromadném předprodeji.  Za cenu o 10% nižší,  než je cena obvyklá (zakázková).

Akce končí v pátek, 15.3.2024, ve 23.59 hod. středoevropského času! Tak to, prosím, nepropásněte.♥︎

Až posléze se rozjede realizační soukolí a samotný proces výroby. Předprodej je totiž o tom, že na oplátku za výhodnou cenu si na šaty chvilku počkáte. Na své nové nadčasové kousky se můžete těšit .ve druhé polovině dubna. A dost možná, že, soudím-li dle dosavadní praxe,  i dřív. 

Tak, voilá, pojďme na to, milé ...  odkaz, který vede k podrobnostem, se vždy skrývá pod jménem produktu.  Stačí pouhý klik ...

K   A   P  U  C   Í   N   A    -   100% lněná košile/mikina s kapucí

B  A  B  E  T  A.  -   konopné či lněné šaty a pro někoho třeba tunika

♡ ♡ ♡

Tak.  A to je, pro tuto chvíli, vše. V klidu si to všechno nerušeně projděte. Nechť  vám je chvíle  strávená v mém krámku milá a příjemná. 

Děkuji za vaši přízeň a těším se na vaše návštěvy. 

S láskou a úctou, Jana