Ikigai mentoring 1:1

Jsem ráda za tvé rozhodnutí všechno blíže prozkoumat.

Co koupí produktu získáš?

 • Svůj potenciál v sobě objevíš, co třeba je, to vyladíš a pak spatříš tu nejlepší verzi sebe
 • Život se ti změní, neb ho do vlastních rukou uchopíš a smysl opravdový mu dáš
 • Uspořádáš si své priority
 • Bude ti dobře na světě
 • Spatříš pole nekonečných možností a z nich ty pro tebe pravé si vybírat budeš → tvé flow.
 • V sebe uvěříš.

Jak to bude probíhat ?

 • 30 minut úvodního nezávazného on-line rozhovoru zdarma, jehož smyslem je vzájemně se na sebe naladit a zmapovat výchozí situaci, místo, kde se právě nacházíš a definovat místo, kde bys být opravdu chtěl/a. Úvodní schůzku si objednej, prosím, skrze přiložený formulář.
 • Čeká tě tříměsíční putování k tvému proč, probíhající formou 5-ti hodinových on-line setkání, mé plné podpory v průběhu celého procesu a vlastní práce v mezidobí.
 • Objevná a dobrodružná jemná cesta, odkrývání tvé pravé podstaty a vlastního potenciálu, jejich integrace do osobního i profesního života, nalezení jeho smyslu.
 • Mapa tvého putování: Miluju → Vynikám → Mé hodnoty → Plody sbírám → Kdo opravdu jsem
 • 3 měsíce po úspěšném ukončení procesu 30-ti minutová bezplatná kontrolní konzultace

Pro koho to je 

 • pro toho, kdo smysl svého žití či své místo hledá
 • pro toho, jenž svůj potenciál odkrýt a ukázat světu touží
 • pro toho, kdo v lehkosti přítomnosti životem plout chce
 • pro toho, kdo nutnost změny cítí
 • pro toho, kdo na radost, lásku věří, život srdcem vnímat touží a čas jako dar nejvzácnější vnímá
 • pro toho, kdo jasno má, že bez vlastní práce to samo nepůjde

Pro koho to není

 • pro toho, kdo ochotu ke změně nemá
 • pro toho, kdo na jiné spoléhá a sám nic neudělá
 • pro toho, kdo zodpovědnost za svůj život převzít nehodlá
 • pro toho, kdo pokoru a víru v sobě nemá

Cena za tvou unikátní objevnou cestu : 12.500,- Kč

Na svou objevnou cestu, kterou tě s úctou provedu, se vydej  zde (klik).

Slova mých klientek

Cítím velkou vděčnost a plynutí. Děkuji IKIGAI. Děkiji Tobě Jani za laskavé ,bezpečné vedení k mé esenci.Je úžasné cítit a zvědomit si , kdo opravdu JSEM. Kde jsou mé hranice vůči druhým .Život se celý promění a já najednou vidím tu čistotu a krásu každého oka-mžiku a vážím si Sebe a vážím si Života. Jani velké Děkuji z celého srdce , jsi úžasná.
Markéta B.
Janičku už znám z minulosti, kdy jsme se potkávali na jejích lekcích jógy, sledovala jsem její příspěvky na Instagramu a když se tam objevila nabídka na provázení Ikigai, neváhala jsem ani minutu….. zrovna jsem procházela obdobím velkých osobních změn, po téměř 30-ti letech společného života jsem se rozhodla odejít od manžela, osamostatnit se a začít konečně volně dýchat a žít…. a v tomhle mi bylo velkou oporou Janino provázení, díky tomu se cítím více sebevědomější, odvážnější.. zbavila jsem se plno strachů, které mě ochromovaly…. když na mě dolehne slabší chvilka, vracím se k našim zápiskům, kde znovu načerpávám sílu žít jak chci, jak mi to dává smysl…. děkuji Jani z celého srdce
Markéta Bartošová
Na Ikigai koučink s Janou jsem přišla se záměrem více se ukotvit ve své síle a svých schopnostech (ve svém Ikigai), ujasnit si svůj další směr a také si vytvořit vizi další práce s mými klienty. Během našich pěti setkání jsem sebe sama do hloubky poznávala a zkoumala z různých úhlů pohledu a za pomoci Janina vedení, laskavé podpory, správně cílených a ve správný okamžik položených otázek, jsem dostala mnohem víc, než pro co jsem si do Ikigai koučinku přišla  . Největší hodnotu pro mě mělo to, že jsem mohla své myšlenkové pochody říkat nahlas a přitom se cítit velmi uvolněně a bezpečně, a také s vědomím, že mi někdo naslouchá a věří ve mě. Velkým přínosem byl taky Jany intutivní přístup a styl, kterým mě provázela jednotlivými sezeními, její moudrost, zkušenosti a velký přehled. Ale hlavně to, že mě koučovala velmi inspirativní žena, která už své Ikigai každý den vědomě žije. Jani, ještě jednou velké díky za vše.
Zuzana Zeidlerová
Milá Jani, ze srdce Ti děkuji za provázení na cestě k mému Ikigai a sobě děkuji, že jsem si dovolila otevřít se této možnosti. Není to cesta jednoduchá, vedoucí k rychlému instantnímu řešení. Pro mě je to cesta dosti klikatá, vyžadující trpělivost a pokoru, sem tam pěkně zarostlá, že se ani projít nedá a pak ta rozcestí, kde najednou nevím kudy kam. A v tu chvíli jsi tu ty, abys mě jemně navedla a jako vánek vyzvala, že mám následovat své srdce. Jani, děkuji ti za trpělivé naslouchání mých mnohdy zmatených vět, které začaly být skrze tvoje přenesení na papír najednou srozumitelné. Četla jsem je s dojetím a údivem, co ve mně dříme a chce být odkryto.... Je potřeba jen se tomu otevřít a důvěřovat... A já sebe sama stále víc a víc vnímám skrze ty drobné přítomné okamžiky, které mi otevírají bránu do mého nitra k mojí duši. A to díky Tobě, Jani a díky Ikigai. S láskou Katka
Kateřina Konvičková
Děkuji, Jani. Cítím jak vše integruju, ale už mám zároveň sílu. Nebo spojení … ať je to co je to, děkuji ti za vše, co děláš, jakým způsobem to děláš. Za otevírání mýho srdce a nádherná spojení s ním, která jsem na našich setkáních měla … a krásný přístup, jak to zvládnu už i sama. Za nedocenitelné informace a podporu. Za Tebe. Že Jsi. Objímám tě srdcem.
Anna Žáková

Ikigai mentoring si objednej tady (klik)

Potřebujete pomoc?

Napište mi na janaknecht@seznam.cz nebo volejte na 724 980 850.

Jsem tu pro vás, .